SIHG33N60EF-GE3
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
SIHG33N60EF-GE3
Technology : Si
Product Category : MOSFET
Tradename : TrenchFET
Package / Case : TO-247-3
Packaging : Tube
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : MOSFET 600V 98mOhms@10V 33A N-Ch MOSFET