P4500GCLRP
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
P4500GCLRP
Off-State Leakage Current @ VDRM IDRM : 5 uA
Product Category : Sidacs
Mounting Style : Through Hole
Non Repetitive On-State Current : 800 mA
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM : 400 V
Package / Case : DO-15-2
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Holding Current Ih Max : 50 mA
Packaging : Reel
Series : DO-15
On-State Voltage : 5 V
Off-State Capacitance CO : 45 pF