FTAS00-6.5AS-4A
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FTAS00-6.5AS-4A
Category : Optoelectronics Touch Screen Overlays
Product Status : Active
Package : Box
Series : FT
Diagonal Screen Size : 6.5" (165.1mm)
Mfr : NKK Switches
Height : 4.13" (105.00mm)
Width : 0.06" (1.40mm)
Length : 5.43" (138.00mm)
Interface : 4-Wire
Type : Resistive
Base Product Number : FTAS00
Description : TOUCH SCREEN RESISTIVE 6.5"
Contact Now
Resistive Touch Screen Overlay 6.5" (165.1mm) 4-Wire